پیانو دیجیتال قابل حمل آرتسیا Artesia PA-88W

اکثر ما حداقل تجربه یکبار اسباب کشی و جابجایی را داشته ایم و براساس راحتی یا سختی اسباب کشی یا اسباب کشی هایی که داشتیم، تجربه های خوب و بدی از این امر داریم. پیشنهاد میشود برای رفع مشکل اول حتما از اشخاص متخصص (در مرحله اول شرکت های باربری) استفاده شود تا هم خطرات هم آسیب ها به حداقل ممکن خود برسند. باربری و اتوبار همسفربار یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین ها در زمینه خدمات باربری در استان های تهران، البرز (کرج) و مازندران بوده و به لطف خدا و بر پایه اعتماد مشتریان توانسته طی این سال ها صادقانه به مردم خدمت کند و رزومه و سابقه کاری خوبی از خود به جا بگذارد. باربری همسفربار برای کمک به شما میتواند کارگرانی را برای حمل بار ارسال کند. درصورتی که اسباب کشی یا حمل و نقل داشتید و نیروی کافی برای حمل لوازم خود ، الاخصوص لوازم سنگینی همچون پیانو یا یخچال های ساید بای ساید یا گاوصندوق های خود ندارید، یا حمل لوازم سنگین برایتان سخت و طاقت فرسا است میتوانید از نیروی کمکی جهت حمل بار کمک بگیرید.

از خدمات شرکت باربری همسفربار میتوان به باربری و حمل نقل لوازم منزل ، شرکت و ادارات و… اپلیکیشنهایی که برای آموزش پیانو ساخته شدهاند به صورت رایگان یا به همراه خریدهای درونبرنامهای وجود دارند که بسته به نوع هدف و دسترسی به منابع میتوان از انواع مختلف آنها بهره برد. چگونه پیانو را بسته بندی و جابجا کنیم؟ بیشترین علت اینکه برخی از مردم تجربه های بدی از اسباب کشی دارند، آسیب رسیدگی به اموال یا اشخاص بوده و یا سختی و طاقت فرسا بودن حمل و نقل، آن ها را آزرده خاطر کرده است. دارند که همه این ها به بسته بندی و جابجایی مخصوص خود دارند تا صدمه نبینند. وکیوم و استرچ رپ برای بسته بندی پیانو گزینه خوبی است. برای برخی از اسباب کشی ها و جابجایی ها، مناسبترین گزینه برای باربری ، وانت بار است. پیانو ها غالبا به ۳ دسته الکتریک ، دیواری و رویال تقسیم می شود و به دلیل با ارزش بودن ( مادی ؛ معنوی ) تقاضا برای ارسال انها زیاد است . انواع وسیله نقلیه را میتوان به سه دسته سبک ، سنگین و نیمه سنگین تقسیم کرد.

خودروهای سبک باری مانند وانت بارها و خودروهای نیمه سنگین مانند خاور و انواع کامیون ها و خودرهای سنگین مانند تریلی ها. حمل و جابجایی این نوع پیانو ها هنگام اسباب کشی و یا تغییرات دکوراسیون، نسبتا راحت تر است ولی باز نیاز به این دارد با احتیاط و به صورت حرفه ای جابجا شود. زیرا در هنگام رانندگی و در دست اندازها ممکن است حرکت جزئی کرده و آسیب ببیند.چنانچه در ماشین حمل بار علاوه بر پیانو وسایل دیگری نیز وجود دارد باید از گذاشتن آن ها روی پیانو اچنتاب کنید. حمل و جابجایی پیانو امری حساس و تخصصی است که نباید مانند جابجایی دیگر وسایل به آن نگاه کرد. اگر مانند بسیاری از افراد دچار درد در قسمت شانه شدید برای چند دقیقه شانههای خود را به عقب و جلو ببرید و سپس مدتی آنها را در امتداد بدن رها کنید. به دلیل سایز بزرگی که پیانوی رویال دارد، عموما از انتهای آن حرکت داده می شود بنابر این دوباره درها را چک کنید که برای عبور پیانوی شما به اندازه ی کافی بلند باشند تا درازای جلو تا عقب پیانو براحتی در آن جا شود و چند اینچ اضافی هم باشد که آنها را در نظر نگیرید. Content was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

لازم به ذکر است که جابه جا کردن در فضاهای کوچک می بایست با تکنیک خاص کله پا کردن انجام شود که این از سختی های کار می باشد. اما به هر حال کسی که به نواختن پیانو علاقه مند است می تواند قدم های اولیه آموزش را با این ساز بردارد. حمل و نقل پیانو نیز همانند دیگر تجهیزات و لوازم گران قیمت و مهم، حائز اهمیت است و شما نمی توانید به آسانی جابجایی پیانو را انجام دهید؛ زیرا که پیانو جزو وسایلی می باشد که وزن بالا و ابعاد بزرگی دارد و اگر به زبان عامیانه قلق جابجایی پیانو را بلد نباشید، ممکن است مجبور شوید خسارت مالی بسیاری را پرداخت کنید! همچنین باید در نظر گرفت که سختی باربری میتواند بخاطر ناآگاهی از باربری ایمن یا حمل و نقل لوازم سنگینی همچون یخچال ساید بای ساید یا حمل و نقل گاوصندوق و یا حمل و نقل پیانو باشد! پیش از ارسال پیانو به خارج از کشور همانطور که ذکر شد در صورت نیاز تمامی مراحل فوق با هماهنگی این شرکت توسط شرکتهای مجاز و معتبر توسط همکاران ما صورت خواهد گرفت. لازم بذکر است همانطور که در مبایعهنامهای که به همراه پیانو به شما تقدیم میگردد، ذکر شده است؛ بدنه و دک پیانو شامل گارانتی نمیشود و خریدار موظف است در زمان تحویل از سلامت این دو مورد اطمینان حاصل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید