نکات با اهمیت در جابجایی و حمل تخصصی پیانو در اسباب کشی

پیانو کریمی با برخورداری از تجهیزات و نیروی تخصصی  جابه جایی پیانو تعمیرات پیانوهای آکوستیک، تمامی پیانوهای آکوستیک را به مدت ۵ سال گارانتی مینماید. حرکت و جابجایی پیانو به مهارت، صبر و بردباری نیاز دارد. روش دیگر مردم تخمین می زنند چند پد مبلمان آنها نیاز به این دارند که در هنگام حمل و نقل برای هر 1 فوت مربع فضا 5 پد تهیه کنند. بعضی از مردم دوازده را توصیه می کنند پد متحرک برای هر اتاق خواب در خانه. روش دیگر مردم تخمین می زنند چند پد مبلمان آنها نیاز در هنگام حمل و نقل برای هر 1 فوت مربع فضا 5 پد تهیه می شود. چند پتو متحرک نیاز دارم؟ به چه اندازه پتویی متحرک نیاز دارم؟ در بسیاری از مراسم، جهت شنیده شدن هر چه بهتر صدای پیانو، درب روی بدنه آن به حالت نیمه باز گذاشته می شود و با استفاده از یک پایه این کار را انجام می دهند. پتوهای متحرک برای چه کاری هستند؟ پد های متحرک مبلماننیز نامیده می شود پد متحرک, پد مبلمان و پتوهای متحرک، توسط محرکان و افراد برای بسته بندی و محافظت استفاده می شود مبل و اشیا vuln آسیب پذیر در حین حرکت. La U-Haul لحاف پد برای محافظت از مبلمان یا اشیا valu با ارزش بزرگ در برابر لکه ها ، خراش ها و آسیب های دیگر هنگام انتقال به خانه جدید یا محل ذخیره ایده آل هستند.

شما می توان خرید یا اجاره پتوهای متحرک از اکثر امتیازات مراکز ذخیره سازی از خودت بپرس امتیازات همیار مراقبت از مشتری در مورد پتوهای متحرک وقتی کانتینر خود را برای تحویل برنامه ریزی می کنید. غالباً ، محرکها از نوارهای لاستیکی یا نوار استفاده می کنند (توصیه می شود نوارهای لاستیکی باشد) تا پد را به طور ایمن در اطراف آن نگه دارید مبل. به طور کلی، حمل پیانو باید به یک فرد باتجربه واگذار شود. تجربه نشان داده است که حمل پیانو در صورتی در منزل یا این که دفتر شما یک پیانو موجود هست که قصد جابه جايي و انتقال آن به محل دیگری را دارید , خوبتر است این مورد را به کسانی که فعالیت آنها حمل بارهای معمولی و غیر مهم است واگذار نکرده و با پیانو نظیر دیگر وسایل حجیم و سنگین وزن منزل رفتار نکنید , به این دلیلکه در حمل پیانو علاوه بر سنگین وزن بودن مساله دیگری هم بایستی مورد اعتنا قرار بگیرد . کسانی که با انواع ساز موسیقی سر و کار دارند و نوازنده و هنرمند هستند میدانند که پیانو نسبت به دیگر سازها گرانتر است. از آنجایی که پیانو در دسته بندی اجناس لوکس و حساس قرار دارد ، از این رو شرکت های باربری و حمل بار ممکن است هزینه های مناسب و یا در بعضی مواقع نا مناسبی را براورد کنند.

اصلی تفاوت بین کامیون های دستی و عروسک های متحرک ، غیر از نحوه ساخت آنها این است که از اسب های اول برای حمل اشیا smaller کوچکتر استفاده می شود. در وقت صرفه جویی کنید و از آسیب رسیدن به وسایل خود جلوگیری کنید اجاره عروسک های ما ، کامیون های دستی و مبلمان پد. تفاوت کامیون دستی و دالی چیست؟ آیا می توانید فقط یک دالی از uhaul اجاره کنید؟ در جابجایی پیانو فقط روش بلند کردن و یا نوع انتقال آن از یک مکان به مکان دیگر اهمیت ندارد، بلکه در بعضی مواقع مواردی همچون بعد مسافت، شرایط مکانی مبدا و مقصد، شرایط بارگیری و تخلیه و یا روش حمل (زمینی دریایی هوائی) باید مورد توجه قرار گیرند و پیش از هر کاری برای آغار حمل و نقل باید به هنگام بسته بندی لوازم منزل باید از وسایل مناسب بسته بندی برای بسته بندی پیانو و ایمن سازی آن استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که یک پیانو دیجیتال با کیفیت بهتر از یک پیانو آکوستیک بیکیفیت است. قبل از حرکت باید هر مکانی که پیانو از ان عبور میکند را اندازه گیری کنید.مطمئن شوید همه ی راهرو ها راه پله ها و ورودی ها را بطور دقیق اندازه گیری کردید تا بتوانید قدرت مانور پیانو و مانیتورینگش را بررسی کنید.همچنین بهتر است اطمینان حاصل کنید که درها باز است کفپوش ها تمیز شده و سر نیستند و مبلمان و اثاثیه ای که میتوانند به پیانو اسیبی برسانند کنار گذاشته شدند.

تجربه نشان داده است که اگر پیانو در خانه دارید و قرار است آن را بنا به هر دلیلی جابجا کنید، بهتر است جابجایی پیانو خود را به افرادی که کار آنها حمل بارهای معمولی است نسپارید و با پیانو خود مانند دیگر وسایل حجیم و سنگین خانه رفتار نکنید. به عنوان مثال ، یک حرکت چرخ کوچکی شبیه قرقره می تواند برای حمل پیانو در حالی که چرخ دستی معمولاً برای جعبه ها و موارد دیگر استفاده می شود. از دیگر کتابهای آموزش پیانو میتوان به مجموعه کتابهای «دوره آسان آموزش پیانو» اثر «جان تامپسون» (John Thompson) اشاره کرد. اصابت ساز با دیوارها و لبههای تیز از دیگر عواملی است که باعث بروز مشکلات بعدی میشود. قطعاً حمل سازهای کوچک مانند گیتار یا سه تار بهراحتی توسط صاحب ساز امکانپذیر است، اما برای پیانو داستان کمی پیچیده میشود. برای حفظ امنیت بیشتر ساز حمل و نقل پیانو، حمل پیانو باید توسط افراد باتجربه انجام شود. هنگام رسیدن به پله، تخته حمل برداشته و به طور آرام و کنترل شده پیانو به سمت پایین حرکت داده میشود. ممکن است یکی از پایه ها به طور ناخواسته در جایی بر روی کف اتاق گیر کند و در اثر نیروی وارده سرانجام بشکند. بعد از انتقال پیانو به خودرو حمل بار , در حوالی پیانو , ضربه گیر قرار دهید .

دیدگاهتان را بنویسید