راههای حمل و نقل پیانو در اسباب کشی

توجه به پایههای پیانو در زمان جابجایی آن بسیار مهم است و باید بسیار با دقت در مورد آنها عمل کرد، چرا که امکان شکستن آنها در حین جابجایی بسیار زیاد است و احتمال گیر کردن یکی از پایهها به صورت اتفاقی در جایی روی کف اتاق و شکستن آن در اثر نیروی وارد شده وجود دارد. 4. وقتی می خواهید لوازم سنگینی مانند پیانو را از روی زمین بلند کنید، مانند ورزشکاران وزنه برداری ابتدا روی زانوها بنشینید، سپس جسم سنگین مورد نظر را به بدن خود نزدیک کنید. در نهایت برای جلوگیری از ایجاد خش و خراشیدگی روی پیانو، یک پتوی قدیمی یا پارچه ضخیم را روی آن بپیچید. سپس سعی کنید به آرامی، چند آرپژ را تمرین کنید یا گامنوازی داشته باشید. از جمله کتابهای مهم در آموزش پیانو کتاب «شصت تمرین برای پیانو» اثر «شارل لویی هانون» (Charles-Louis Hanon) و معروف به «کتاب هانون»، نوشته شده در سال 1873 است. طریقه حمل پیانو یا نحوه حمل پیانو بسیار مهم است.باربری ارزان قیمت درغرب تهران باید با استفاده از بهترین روش حمل پیانو، اقدام به این کار کنند تا هنگام جابجایی آن، هیچ آسیبی به خود پیانو و یا دیوارها، در طول مسیر وارد نشود.

در این مقاله تصمیم دارم درباره جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی و باربری ارزان قیمت درغرب تهران و چگونگی حمل اثاثیه با اتوبار ارزان قیمت در غرب تهران و همچنین باربری مقرون به صرفه در غرب تهران و جابجایی و حمل پیانو صحبت کنم. جابجایی پیانو در اسباب کشی و باربری ارزان قیمت درغرب تهران یکی از مراحل مهم اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل است. بزرگترین دقدقه فکری هنرمندان و نوازندگان پیانو هنگام نقل مکان و اسابا کشی،بسته بندی و جابجایی پیانو که یکی از وسایل مهم محسوب میشود است و با توجه به حساسیت و سنگینی این وسیله،جابجایی آۀن باید باه صورت کاملا حرفه ای انجام شود حتی گاهی نیاز است بسته بندی پیانو به صورت wood packing بسته بندی با چوب, صورت پذیرد. توجه داشته باشید که نتهای موسیقی را در بالا به صورت حروف الفبای انگلیسی بیان کردیم اما نتهای «لا» (A) و «سی» (B) باقی ماندند که با توجه به ترتیب الفبایی نتها، قبل از نت «دو» قرار دارند یا به عبارت دیگر، در سمت راست و بعد از نت سل، نت «لا» خواهیم داشت و این توالی تکرار خواهد شد. یادمان باشد که تمام موضوع جابه جائی پیانو محدود به نحوه بلند کردن و یا چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نمیباشد ، گاهی اوقات با توجه به طول مسافت ، شرایط مکانی مبدا و مقصد ، شرایط بارگیری و تخلیه و یا نحوه حمل (زمینی دریایی هوائي) باید قبل از انجام هر اقدامی برای شروع جابه جائی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم.چگونگی بسته بندی و آماده سازی آن برای انتقال به محل جدید با توجه به شرایط بالا متغیر و متفاوت است.

اگر پیانویی که بر روی چرخ دستی است برای رد شدن از دهنه ی در بسیار بلند است، باید هر بار به آرامی چند اینچ آن را بلند کرده و بلغزانید. ابتدا مسیری را تا مکان برجای گذاشتن پیانو، مشخص کنید و همه ی ورودی ها را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که پیانو از آنها رد می شود. این نوع پیانو بیشتر در مراکز رسمی مانند برگزاری کنسرت ها و برنامه های موسیقی و یا رستوران هایی که هنگام صرف غذای مشتریان برای آنها پیانونواخته می شود و موسیقی زنده دارند، استفاده می شود. چنانچه در منزل یا محل کار خود یک پیانو دارید که می خواهید آن را جابجا کرده و به مکان دیگری منتقل کنید، پیشنهاد میشود که از سپردن کار جابجایی پیانو به افرادی که کار آنها حمل بارهای معمولی و غیر حساس است، خودداری کنید و پیانو را در گروه دیگر اثاثیه بزرگ و سنگین خانه نگذارید و برای حمل آن از روش حمل وسایل این چنینی استفاده نکنید، چون در حمل پیانو باید نکاتی همانند زمان حمل اشیاء قیمتی رعایت شود.

اگر قصد جابه جایی و حمل و نقل پیانو را دارید ، باید به نکات زیر توجه نمایید تا در حین حمل به پیانو شما آسیب نرسد و مجبور نشوید دوباره برای خرید ساز جدیدی هزینه نمایید ، اگر به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه اسباب کشی و باربری هستید شرکت سپند بار بهترین گزینه برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شماست برای حمل تخصصی پیانو با این شرکت تماس بگیرید تا خدمات بی نظیر اسباب کشی و حمل پیانو را برای شما انجام دهیم ما در خدمت شما خواهیم بود. در این مقاله از باربری تهران آتی بار قصد داریم تا به اصول و قواعدی که باید در جابجایی آن رعایت کنید بپردازیم. ماشین مخصوص حمل بار را باید متناسب با وزن و ابعاد پیانو انتخاب کنید. حمل پیانو با قیمت مناسب : حمل و جابجایی انواع وسایل سنگین و حساس نظیر پیانو با قیمت مناسب و با دقت و حساسیت بسیار بالا توسط اتوبار و باربری طلایی تهران انجام میشود. کارگران اتوبار همسایه پایه های پیانو را با پلاستیک های حباب دار پوشش می دهند. طبیعتا حمل و جابجایی آنها هنگام اسباب کشی و یا جابجایی اثاث منزل، بسیار راحت تر بوده و معمولا شرکت های اتوبار تهران (ارائه دهندگان خدمات باربری تهران)، بسیار آسان تر این کار را برای مشتریان انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید