حمل پیانو در اسباب کشی با اتوبار اطلس بار

بله. اتوبار کاج جهت حمل و نقل و باربری پیانو کادری مجرب از کارگران حمل پیانو و پرسنل بسته بندی پیانو را در اختیار دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای اتوبار و باربری کاج تماس حاصل نمایید. باربری سپندبار با سابقه درخشان و مشتریمداری در تلاش است مناسب ترین قیمت را برای انجام این خدمت به مشتری ارائه دهد. پیانو ها غالبا به ۳ دسته الکتریک ، دیواری و رویال تقسیم می شود و به دلیل با ارزش بودن ( مادی ؛ معنوی ) تقاضا برای ارسال انها زیاد است . هرچقدر که امکان دارد از افراد کمک بگیرید، بدنه ی پیانو را بلند کرده، پیچ های آن را باز کنید و پایه ها را از پیانو جدا کنید. صاحب پیانو مسئولیت های زیادی در جهت مراقبت از پیانو دارد. حتی یک پیانوی کوچک دیواری، وزنی بیش از ۱۵۰ کیلوگرم دارد. به دلایل امنیتی، برای هر 50 کیلوگرم یک نفر پیشنهاد می شود، که کل پیانو دیواری حرکت داده شود. هنگام رسیدن به پله، تخته حمل برداشته می شود و به طور آرام و کنترل شده پیانو به سمت پایین حرکت داده می شود. به علت وجود مراحل مختلف در این امر، این نوع حمل بسیار پیچیده خواهد بود.

عده ای گمان میکنند که با چند کارگر قوی و بابنیه اما غیرمتخصص میتوانند به راحتی پیانو را جابجا کنند. همانطور که پیشتر هم به آن اشاره شد، زمانی یادگیری بهتری را تجربه میکنیم که روش آموزش، به طور اختصاصی برای هدف مشخصی طراحی شده باشد. حتی جا به جایی پیانو ئ حرکت دادن به طول چند مترنیز می تواند به دستگاه آسیب برساند. در هنگام بلند کردن پیانو حتما دقت داشته باشید که چند نفر فرد ماهر را مسوول اینکار نمایید. برای کمک به تصمیم گیری شما و اینکه چه سازی با توجه به شرایط شما مناسب است ، چند راهنمایی را ارائه می دهیم تا بتوانید خریدی آگاهانه و رضایت بخش داشته باشید. جابجایی پیانو نیاز به تخصص بالا و دقت کافی دارد که این مرکز حمل و نقل با کادر مجرب و متخصص خود همواره توانسته است رضایت مشتریان خود را حفظ نماید. بازهم جهت انجام این وظیفه نیاز به یک فرد ماهر و با تجربه درحمل است.

پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد . در خصوص ارسال پیانو به خارج از ایران از دیگر موارد لازم در اسباب کشی به خارج از کشور که سهل انگاری در آن خسارت و یا هزینه های اضافی به بار میآورد، اشتباه در تهیه لیست بسته بندی و البته خود بسته بندی کالا مانند پیانو برای ارسال پیانو به خارج از ایران است. حرکت پیانو فقط به معنای جابجایی آن از یک خانه به خانه دیگر نیست. یادمان باشد که تمام زمینه جابه جائی پیانو محدود به طریق بلند کردن و یا این که چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نیست , گه گاه با اعتنا به ارتفاع فاصله , حالت مکانی مبدا و مقصد , موقعیت بارگیری و تخلیه و یا این که شیوه حمل ( زمینی دریایی هوائي ) بایستی پیشین از انجام هر اقدامی برای آغاز جابه جائی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم .

از نقاط ضعف پیانو آکوستیک باید به قیمت بسیار بالای آن اشاره کرد و این هزینه تنها برای خرید نیست بلکه جابجایی و نگهداری آنرا نیز شامل میشود. طبیعتا حمل و جابجایی آنها هنگام اسباب کشی و یا جابجایی اثاث منزل، بسیار راحت تر بوده و معمولا باربری ارزان قیمت درغرب تهران، بسیار آسان تر این کار را برای مشتریان انجام می دهند. سپس پیانو از پهلو برروی تخته حمل و نقل پیانو قرار می گیرد. تخته حمل حرکت را برروی سطوح آسانتر می کند. پیانو باید به قدری از زمین جدا شود که اطمینان حاصل گردد که هنگام حمل، فشاری برروی پایه ها وجود ندارد. زیرا در هنگام رانندگی و در دست اندازها ممکن است حرکت جزئی کرده و آسیب ببیند.چنانچه در ماشین حمل بار علاوه بر پیانو وسایل دیگری نیز وجود دارد باید از گذاشتن آن ها روی پیانو اچنتاب کنید. ممکن است پیانو فقط درون همان اتاقی که قبلا بوده است، جابجا شود. از آنجایی که پیانو دستگاهی حساس و آسیب پذیر است هزینه ای جداگانه برای آن منظور میشود.

دیدگاهتان را بنویسید