حمل پیانو با قیمت عالی – نحوه بسته بندی و حمل پیانو – ☎️1777

بسیاری از افراد امروزه در منزل خود پیانو دارند و از نواختن قطعات موسیقی با استفاده از آن لذت می برند. دسته دوم پیانوهای دیواری هستند که می بایست پس از بسته بندی اولیه در منزل داخل صندوق چوبی قرار گیرند . 2. یک جعبه ی بارگیری با قرار دادن کاغذ های بسته بندی مچاله شده در ته آن آماده کنبد. عده ای گمان میکنند که با چند کارگر قوی و بابنیه اما غیرمتخصص میتوانند به راحتی پیانو را جابجا کنند. بطوری که حتی اگر گوشه ای از سالن نشیمن منزل خود پیانو قرار دهید، نه تنها بخشی از فضا را براحتی اشغال می کند بلکه در بیشتر موارد وقتی فردی برای نخستین بار به آن محیط وارد می شود، ممکن است ناخودآگاه چشمش به پیانوی شما بیوفتد. یکی از مسائلی که امروزه با آن روبرو هستیم ، حمل وسایل منزل در هنگام جابجایی خانه میباشد. سپس با کمک گروه خود، بدنه و پایه های پیانو را با روکش و نوار بسته بندی کنید. اتوبار کاج جهت حمل و نقل و باربری پیانو کادری مجرب از کارگران و پرسنل بسته بندی پیانو را در اختیار دارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای اتوبار و باربری کاج تماس حاصل نمایید. بله. اتوبار کاج جهت حمل و نقل و باربری پیانو کادری مجرب از کارگران و پرسنل بسته بندی پیانو را در اختیار دارد. هنگام بسته بندی باید قسمت هایی از پیانو مانند بدنه، رزونانس یا دک پیانو و گوشی های به دقت توسط وکیوم و استرچ رپ پوشیده شوند. اما این مسئله به این معنی نیست که حمل و نقل پیانوها کاری است بسیار دشوار و یا ناممکن. حمل پیانو شوخی نیست. پیانو چون حساسیت بالایی دارد حمل آن کار هرکسی نیست و حمل آن را باید به افراد متخصص حمل پیانو سپرد چون اگر بد جابجا شود و ضربه ای به آن وارد شود گوشی های پیانو خراب شده و از کوک خارج میشود و دیگر کوک نمیشود و پیانو دیگر کارایی ندارد و فقط برای زیبایی خانه و دکور از آن استفاده می شود. This post was done with GSA Content Generator Demoversion!

قطعاً حمل سازهای کوچک مانند گیتار یا سه تار به راحتی توسط صاحب ساز امکانپذیر میباشد ، اما در مورد پیانو داستان کمی فرق میکند و باید حمل تخصصی پیانو و حساب شده تر عمل شود. شاید از خود بپرسید چرا باید در جین جابه جایی ساز پیانو، مراقب باشیم. به طور مثال، برای نواختن هر نت گرد، زمانی معادل ۴ ضرب پا را لحاظ میکنیم و این زمان باید تا نواختن نت بعد طی شود و در طول این مدت، انگشت خود را بر روی کلید نگه میداریم. هر قدر نت، بالاتر قرار بگیرد، بیانگر نت بالاتر (زیرتر) است و برعکس. اگر به دقت به کلیدهای پیانو نگاه کنید میبینید که هر نت «دو» در سمت چپِ یک گروه دوتایی از کلیدهای مشکی قرار گرفته است. اگر پیانو با وجود چند اینچ اضافی در هنگام عبور از در، بسیار گود و غیرقابل دید است به کمک تخصصی نیاز خواهید داشت.

زیرا حمل از حساسیت بالایی برخوردار است که حمل آن از عهدهی اثاث کشی و باربری ها بر نمیآید و به تخصص خاصی نیاز دارد. در برخی موارد به جای نوشتن کامل نتهای یک قطعه موسیقی، آکوردهای آنرا مینویسند که معمولا برای نوازندگی در گروههای پاپ و جز مناسب است. باربری هدف بار تهران به عنوان یکی از شرکتهای حمل و نقل شهری و اتوبار در تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه میباشد و تحت نظارت کامل باربری بزرگ شمیرانات تهران فعالیت مینماید. بسته بندی این پیانوها به این شکل است که دور تا دور پیانو با یونولینای مخصوص ۳cm کامل پوشیده می شود ( به خصوص پشت پیانو ) ؛ ورودی آن ها را با نایلون های حباب دار که کاغذ های مخصوص ضد خش و نم گیر پوشانده می شد که تقریبا یک الی دو ساعت زمان می برد . آیا شرکتهای اتوبار تهران در زمینه خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل بار تهران، اقدام به بسته بندی و جابجایی نیز می کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید