بهترین پیانو دیجیتال برای شروع

زیرا استفاده از این مواد می تواند آسیب ناشی از ضربات را هنگام حمل پیانو کاهش دهد. حتی الامکان در حین بار پیانو، فردی را مسوول نگه داری پیانو نمایید ی اینکه آن را محکم با یک طناب در داخل وسیله باربری مناسب ببندید تا در حین جابه جایی آسیب نبیند. یک بار دیگر، تمامی نکات مربوط به نحوه نشستن صحیح را با خود مرور کنید و انگشت کوچک، مچ و آرنج باید به طور تقریبی در امتداد خط مستقیمی قرار بگیرند. همچنین باید آن را با گردون به ماشین حمل بار منتقل کنید. بادقت پیانو و همچنین صفحه کلید آن را هم زمان از زمین بلند کنید. ترک برداشتن دک یا رزونانس پیانو و همچنین شل شدن گوشتی این وسیله از جمله خطرات در پیش رو است. حمل و جابجایی پیانو از جمله خدمات تخصصیای است که شرکت باربری به مشتریان ارائه میدهد. با تمام این ویژگیها هنوز هم هیچ ابزاری نمیتواند با پیانو آکوستیک رقابت کند اگر بودجه مالی و فضای کافی برای خرید دارید حتماً از این نوع پیانو برای یک شروع قدرتمند استفاده کنید زیرا فرصت بهتری برای پیشرفت در زمینه نواختن پیانو در اختیارتان قرار میدهد. کیبورد دیجیتال نیازی به هزینههای نگهداری ندارد و در هر زمان میتوان از آن برای نواختن و شبیهسازی سازهای مختلف (حتی سازهای زهی) نیز استفاده کرد.

می توانید برای اینکار از محل نگهداری اصلی خود پیانو که در هنگام خرید جا به جایی پیانو آن را دریافت نمودید استفاده نمایید. اگر اهل هنر و موسیقی هستید بدون شک از نوع پیانو ای که در خانه یا محل کار دارید آگاهید. هنرمندان و موسیقی دانان حرفه ای و با تجربه در جهان به خوبی می دانند که پیانو نسبت به دیگر سازهای دنیا وسیله ای کلیدی تر میباشد که در سبد کالاهای گرانقیمت قرار میگیرد . کسانی که با انواع ساز موسیقی سر و کار دارند و نوازنده و هنرمند هستند میدانند که پیانو نسبت به دیگر سازهای موجود ، وسیله ای حساس تر میباشد که در سبد کالاهای لوکس قرار میگیرد . این ساز از نوع سازهای صفحه کلید دار است و به این معنی است که هنگام زدن انگشتان دست بر روی هر یک از کلیدهای پیانو (کلاویه) ، چکش هایی که در داخل بدنه آن قرار دارند و زیر هر یک از این کلیدها هستند، بر روی سیم های نازکی ضربه وارد می کنند که موجب ایجاد صدای خاص آن کلید می گردد. توجه به پایههای پیانو در زمان جابجایی آن بسیار مهم است و باید بسیار با دقت در مورد آنها عمل کرد، چرا که امکان شکستن آنها در حین جابجایی بسیار زیاد است و احتمال گیر کردن یکی از پایهها به صورت اتفاقی در جایی روی کف اتاق و شکستن آن در اثر نیروی وارد شده وجود دارد.

به هنگام قرارگیری انگشتان بر روی کلید، مچ خود را آزاد (شل) کنید تا کمی به طرف پایین حرکت کنند. اما گاهی ممکن است بخواهید مسافت بیشتری را از منزل تا محل کنسرت یا آموزشگاه خود طی نمایید. پس از رسیدن ساز به محل جدید مجددا کوک بودن و سلامت ساز را از هر لحاظ چک نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی پیش از رفتن افراد و وسیله نقلیه بتوانید آن را در نظر یک تعمیراتچی ببرید. اما اگر این پیانو متعلق به شما نیست و یا فقط جزئی از دکوراسیون محل کار یا زندگیتان بودهاست، شاید از نوع آن نیز باخبر نباشید! جابجایی پیانو یک کار تخصصی است اما اگر کنجکاوید که بدانید این دستگاه چگونه حمل میشود یا چنانچه قصد دارید خودتان حمل پیانو را انجام دهید با این مطلب همراه ما باشید. نکتهای که باید به آن توجه داشت این است که با تمرین مداوم، این دشواری به سرعت از بین میرود حمل و نقل پیانو چراکه به مرور زمان و با پیشرفت در نوازندگی، رفته رفته شخص به هدف خود نزدیکتر میشود. سپس با کمک گروه خود، بدنه و پایه های پیانو را با روکش و نوار بسته بندی کنید. پایه های پیانو حتما بایستی بسته بندی شوند.

قطعا نمی توان با ماشین های سواری پیانو را سالم جابه جا کرد چرا که فضا محدودی دارند و ممکن است ساز شما آسیب ببیند. کسانی که گیتار یا سهتار دارند به راحتی قادرند آن را حمل کنند اما حمل پیانو داستانش جداست. البته خود این سیم ها، هم به صفحه خاصی که “صفحه صدا” گفته می شود، متصل هستند که نقش تقویت کننده صدای آنها را دارند. به طور مثال، برای تدریس خصوصی، یک معلم ممکن است هزینه زیادی از شما طلب کند اما همزمان، دروس کلیدی و مهمی را نیز به شما آموزش دهد که یادگیری آنها در آموزشگاهها به زمان بیشتری نیاز داشته باشد یا برعکس. ابتدا مسیری را تا مکان برجای گذاشتن پیانو، مشخص کنید و همه ی ورودی ها را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که پیانو از آنها رد می شود. مطمئن شوید هر فردی که شما را در حرکت دادن پیانو کمک می کند، دستکش ضخیم چرمی کار پوشیده باشد و اگر امکان داشت، از کمربند وزنه برداری برای جلوگیری از کمر درد استفاده کند. جابجایی پیانو در اسباب کشی برای صاحبان این وسیله که یکی از مهمترین و در عین حال سنگین ترین لوازم و آلات موسیقی است، اهمیت زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید