بهترین پیانو دیجیتال برای شروع و ارگ برای مبتدیان – آلیک

هنرمندان و موسیقی دانان حرفه ای و با تجربه در جهان به خوبی می دانند که حمل و نقل پیانو نسبت به دیگر سازهای دنیا وسیله ای کلیدی تر میباشد که در سبد کالاهای گرانقیمت قرار میگیرد . در خصوص حمل پیانو در باربری بین شهری و درون شهری مهم ترین مسئلهای که هنگام اتوبار می بایست در لحاظ داشت , پایههای پیانو است , چون احتمال شکستن آنان در زمان جا به جایی فراوان بالا بوده و ممکن است یک کدام از پایهها به صورت اجباری در جایی روی کف اتاق گیر کرده و در اثر نیروی وارده بشکند . پیانو که یکی از محبوب ترین و جذاب ترین ساز های موسیقی در جهان به شمار می رود جزو وسایل سنگین و همچنین حساس است که حمل آن دقت و توجه ویژه ای را می طلبد. البته حمل و جابجایی این مدل پیانو ها هنگام لوازم کشی و یا این که تغییرات چیدمان , نسبتا راحت است و افرادی که میخواهند با بهره گیری از سرویس های اتوبار این پیانوها را نیز با خویش به محل تازه ببرند , غالبا نگرانی چندانی ندارند . ارزش این گونه پیانوها کمتر از دو مورد نامبرده دیگر است . به طور معمول اشخاص ماهر کمتر به سراغ این جور پیانوها میروند و بیشتر به درد اشخاص مبتدی و تازه کار در مورد یادگرفتن آوا و پیانو میخورد .

پیانوی گراند نسبتاً از نظر حجم و بعد ها از دیگر گونه های پیانوها بزرگتر است و درازای بدنه آن به بیشتراز دو متر میرسد . در صورتیکه پیانو شما بیفتد به نمای داخلی و خارجی آن اسیب زیادی وارد میشود. نوازنده ها و یا هنرمندان که با انواع ساز موسیقی آشنا هستند، به خوبی میدانند که پیانو در مقایسه با سازهای دیگر حساستر بوده و جزء کالاهای لوکس محسوب میشود . در واقع به چرخهایی که در زیر پایههای پیانو جهت حمل و جابه جایی ان قرار میگیرند در اصلاح Piano Dolly گفته میشود. طبیعتا حمل و جابجایی آن ها هنگام لوازم کشی و یا این که جابجایی اثاث خانه , آسان تر بوده و غالبا موسسات حمل و نقل آسان تر این عمل را برای مشتریان انجام می دهند . نقل و انتقال پیانو می بایست آهسته و ظریف باشد . حمل این گونه پیانو , باید بوسیله گارگران کمپانی اتوبار صورت بپذیرد . حمل و جابجایی این جور پیانو , مقداری دشوار تر از سایر انواع پیانو است و موسسات سرویس های اتوبار می بایست توجه بیشتری در طول حمل پیانوهای گراند نمایند . مطمئن شوید که اگر پیانو از کنترل خارج شد، همه افراد با کنارگیری می توانند خودشان را نجات دهند.

هنگامی که میخواهید اسباب و اثاث سنگینی مثل پیانو را از روی زمین بلند نمائید حمل پیانو , مثل ورزشکاران وزنه برداری ابتدا روی زانوها بنشینید , آنگاه جسم سنگین وزن متبوع را به تن خویش نزدیک نمایید . بعد به آرامی که بلند میشوید جسم سنگین وزن را هم بلند نمائید . یکی از این سازها، پیانو است که طرفداران زیادی در جهان دارد و از دیرباز در بسیاری از مکان ها از جمله کلیساها، خانه ها، تالارها و مراکز برگزاری کنسرت های موسیقی و حتی امروزه در بسیاری از رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند. جابهجایی اسباب سنگین وزن , یکیاز با اهمیت ترین چالش ها در اسباب کشی محسوب می شود . حمل و نقل پیانو در زمان جابجایی آن از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است. اهمیت بسته بندی و جابجایی پیانو؟ برای جابجایی پیانوهایی که چرخ تحت شالوده هایشان ندارند می توان بعداز بسته بندی , از وسایلی مثل چرخ های بزرگ ( یا این که Hand Truck در حمل و نقل ) استفاده نمود . یادمان باشد که تمام زمینه جابه جائی پیانو محدود به طریق بلند کردن و یا این که چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نیست , گه گاه با اعتنا به ارتفاع فاصله , حالت مکانی مبدا و مقصد , موقعیت بارگیری و تخلیه و یا این که شیوه حمل ( زمینی دریایی هوائي ) بایستی پیشین از انجام هر اقدامی برای آغاز جابه جائی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم .

خدمات بسته بندی پیانو هم بسیار حساس و مهم است چون اینکار مانع از آسیب جابه جایی پیانو رسیدن به بدنه آن و یا در و دیوار های اطراف آن محل می شود. این گونه پیانو ها سبک و کوچک از گونه گراند میباشند و در بیشتر منزل های فردی , هواداران به آهنگ از این مدل پیانو به کار گیری می نمایند . این مدل پیانو بیشتر در مرکز های قانونی نظیر برگزاری کنسرت ها و برنامه های آوا و یا این که رستوران هایی که هنگام صرف غذای مشتریان برای آنها پیانو نواخته می شود و آهنگ زنده دارا هستند , بکارگیری می شود . برای عبور پیانو از درب خروجی , میتوانید لولاهای درب یا این که خویش درب را در بیاورید . نت دو میانی در بین فاصله بین خطوط حامل و بر روی یک «خط فرضی» (Imaginary Line)، یا به عبارت بهتر «خط کمکی» (Ledger Line) قرار میگیرد. حمل پیانوهای دیواری نسبت به مدل رویال , راحت تر است .

دیدگاهتان را بنویسید